ukr
 eng
Новини    Про асоціацію    Діяльність асоціації    Учасники та партнери    Законодавство    Опитування    Реєстрація
Логін:
Пароль:
Запам'ятати мене
ВХІД
забули пароль?
КОНТАКТИ
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 63/12, кв.23
телефон: (044) 223-00-63
e-mail: apvu@ukr.net
НОВИНИ
15.05.18
  Проведення Всеукраїнського конкурсу
Проведення Всеукраїнського конкурсу на звання «Кращий по професії 2018 року...  далі >>
 
15.05.18
  Проведення 3 квітня 2018 року в м. Києві семінару в рамках Міжнародного Дня води та водних ресурсів
  далі >>
 
19.03.18
  Програма семінару «Ключові аспекти забезпечення України якісною питною водою, а також вирішення комплексу проблем водовідведення та очищення стічних вод до нормативних показників»
  далі >>
 
19.03.18
  3 по 5 квітня 2018 року на території Міжнародного виставкового центру, за адресою: м. Київ, Броварський проспект, 15 (ст. метро “Лівобережна” павільйон 3, вхід 3-С) відбудеться комплексний виставковий захід, який поєднує виставки: X Міжнародну спеціалізовану виставку “КИЇВСЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ ЯРМАРОК"; X Міжнародну спеціалізовану виставку “PlastExpoUA” ; ІІ Міжнародну спеціалізовану виставку “Addit Expo 3D
  далі >>
 
12.03.18
  ПРОГРАМА науково-практичної конференції в Івано-Франківську
Запрошуємо прийняти участь   далі >>
Законопроект про централізоване водопостачання


Міністерством з питань житлово-комунального господарства України в доповнення до діючого Закону України "Про питну воду та питне водопостачання" розроблено проект Закону України "Про централізоване питне водопостачання та водовідведення". На семінарі, проведеному 23 вересня Асоціацією "Питна вода України" спільно з Асоціацією міст України та громад і Міністерством з питань житлово-комунального господарства України, було представлено оновлену редакцію зазначеного проекту.
Законопроект містить 7 розділів та включає положення, що стосуються: державної політики, державного управління та державного регулювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення; основних засад господарювання, відповідальності осіб за порушення законодавства та міжнародного співробітництва у цій сфері. У прикінцевих положеннях наведені запропоновані зміни до чинних законів України та доручається Кабінету Міністрів внести пропозиції щодо:
- утворення Національної комісії з питань регулювання житлово-комунальних послуг;
- удосконалення системи державної статистичної звітності з питань централізованого водопостачання та водовідведення.

Асоціація "Питна вода України" провела обговорення зазначеного проекту закону з метою сформулювати узгоджену позицію щодо нього. 
Крім того, Асоціацією було розроблено анкету, покликану з'ясувати ставлення учасників Асоціації та інших зацікавлених сторін до основних пропозицій, викладених у законопроекті. 

Висновки щодо законопроекту, схвалені загальними зборами учасників Асоціації 10 грудня 2009 року, було передано Мінжитлокомунгоспу України.Завантажити документи:

Проект Закону України "Про централізоване питне водопостачання та водовідведення" (редакція, розміщена на сайті МінЖКГ 16.11.2009р.)

Проект Закону України "Про централізоване питне водопостачання та водовідведення" (редакція, представлена 23.09.2009р.)


Анкета з обговорення проекту Закону України "Про централізоване питне водопостачання та водовідведення" (обговорення завершено)

Висновок щодо проекту Закону України "Про централізоване водопостачання та водовідведення" (схвалено загальними зборами учасників Асоціації 10 грудня 2009 року)


 


Developed by Dot.F